Mezi naše milé klienty patří tyto firmy:

Alessandro Coppo, generální ředitel Festo Production s.r.o 

My cooperation with Evolta has started with Czech culture mentoring. As a foreigner coming from totally different cultural background, I was facing many intercultural problems and Evolta helped me not only to face them but also to understand the local people better. Since the cooperation was very satisfying, the culture mentoring was soon followed by some coaching sessions and quite interesting discussion how to build up my development plan. Currently Barbora is helping us with team building (management level) approach and transition of HR activities and I am quite satisfied with her flexibility, commitment, short/long term view and open mind.IVA MACKOVÁ, GENERÁLNÍ MANAŽERKA FRESENIUS KABI S.R.O.

Na Evoltu jsme se obrátili ve fázi expanze naší firmy a jsme se spoluprací velice spokojeni. 

Fresenius Kabi Hořátev je ve fázi transferu nových výrobních linek a technologií z Holandska. Na základě této skutečnosti vyvstala potřeba najít kvalifikované a zkušené odborníky do jednotlivých úseku firmy - Projektové Inženýry, Specialisty Kvality, Specialisty výroby, Technology i odborníky do Technického úseku. Mirka z Evolty nám pomohla najít již 12 špičkových profesionálů, což v našem oboru není vůbec jednoduché.

Na spolupráci s Evoltou oceňujeme hlavně samostatnou spolupráci s řediteli jednotlivých úsekŮ na vyspecifikování potřeb pro jednotlivé pozice, aktivní vyhledávání zajímavých kandidátů a celkové vedení náborového procesu. 

Zaznamenali jsme i velmi kladné ohlasy od samotných nově přijatých kolegů, kteří hodnotí pozitivně výběrové řízení od fáze oslovení, jednotlivých kol pohovorů až po konečnou fázi přijetí do firmy a oceňují Mirčin profesionální a nadstandardní přístup.  

Evolta nám pomáhala i s procesem adaptace nových zaměstnanců a je naším konzultantem v dalších oblastech práce s lidmi.Luděk Hlaváček, ředitel společnosti iStone Czech

Skvělí lidé, kteří poskytují vynikající služby.

Se společností Evolta spolupracujeme od roku 2014. Je pro nás nepostradatelným partnerem v oblasti HR, zejména pak při náboru, ve vzdělávání a celkovém osobnostním rozvoji. Zde pak naši manažeři využívají služeb jejich profesionálních koučů. Uplatňovaný systemický přístup pomáhá mně i našim zaměstnancům posouvat hranice při hledání své cesty, ať už při plnění pracovních úkolů, hledání inovativních řešení pro naši poradenskou činnost či v soukromém životě.Kiwi.com (dříve Skypicker)

Evolta je našim dlouhodobým partnerem v HR oblasti. Naše společnost za poslední rok vyrostla z 30 na 350 lidí. Bára a Mirka z Evolty jsou oporou pro nás i naše manažery ve zvládání růstu. Mezi konkrétní projekty, na kterých společně pracujeme patří: obsazování seniorních pozic, řízení organizačních změn, rozvoj manažerů i zaměstnanců, rozvoj HR týmu i pomoc při zaváděním HR procesů, jako je třeba zlepšení interní komunikace a systém hodnocení našich lidí tak, abychom lidi správně motivovali a zlepšili efektivitu jejich práce. 

Spolupráci s Evoltou určitě doporučujeme.Michaela Somolová, provozní ředitelka v Lidskásíla.cz

Nikdy jsem netoužila stát se podnikatelkou. Toužila jsme být odbornicí pracující pro mezinárodní firmu. Nešlo mi o jeden specifický obor. Vnitřní radost mi vytvářela představa, soustředit se na jednou věc a dokonale ji porozumět. Být odborník, který celý obor posune výrazně kupředu. Dnes je mi 27 let a žiji přesně naopak. Již rok buduji českou firmu LidskáSíla.cz. 

Díky lidem, jako je Bára Filáčková mě podnikání začalo dokonce i hodně bavit. Do spolupráce s Bárou jsem šla s klidem. Hned na první schůzce jsem poznala, že opravdu ví co dělá a také má svoji práci ráda. Setkaly jsme se v časech nezdarů. Firma procházela zlomovým časem. Rostla z malého startupu do skutečného divokého firemního světa. 

Bára se skvěle chopila celé přípravy, analýzy a následného řešení. Přesně ví, kdy má nechat debatu týmu proudoudit a kdy zasáhnout. Její přístup motivuje a vytváří atmosféru důvěry. Což je zásadní pro plné otevření a spolupráci středního managementu. Mám radost, že jsem Báru poznala a ji nechala poznat nás. Jako silný introvert a individualista mi přesně tohle problém dělá. Dnes vím, jak velká chyba mohla být spolupráci s Bárou nezkusit a nepokračovat i dál.Stránky